Her er årets studenter fra Støvring Gymnasium

0
Se listen over alle studenterne fra Støvring Gymnasium

3.a:

Anders Rod Thomsen, Skørping, Andrea Margrethe Toldbod, Nibe, Anna Maria Kjelds, Svenstrup J, Aske Bach Kristensen, Skørping, Cecilie Kragelund Karlsson, Aalborg, Cecilie Mosbæk Rafaelsen, Gl. Skørping, Christoffer Hedeby Madsen, Støvring, Fie Louise Lindschouw, Svenstrup J, Frederik Blicher Pedersen, Nibe, Helene Haugaard Rasmussen, Svenstrup J, Ida Marie Overby, Støvring, Johanne Bjørnbak Kjær, Skørping, Jonas Melgaard Smidt, Skørping, Karen Sofie Boelt Sørensen, Arden, Katya Dalsgaard Svenstrup, Skørping, Kristian Laustsen, Støvring, Kristian Bøgsted Kjærgaard, Skørping, Line Bundgaard Hansen, Arden, Louise Grønborg Eskildsen, Svenstrup J, Lukas Alexander Tranholm Olesen, Skørping, Mads Aarup Pedersen, Støvring, Marie Ankerstjerne, Skørping, Martina Mørkholt Eriksen, Støvring, Mathias Ahlé Vegeberg, Terndrup, Nette Rytter Eriksen, Arden, Oscar Andreasen Dahl, Ferslev, Sannie Mille Kristiansen, Sørup, Sasia Donskov, Aars, Simon Broen Nielsen, Øster Hornum, Stine Krabsen Abildgaard, Støvring.

3.b:

Alex Johns, Skørping, Ann Sadolin Pedersen, Gravlev, Skørping, Asger Bundgaard Nielsen, Støvring, Benjamin Christiansen, Støvring, Bjarke Kristensen, Støvring, Cecilie Kathrine Ludvigsen, Støvring, Cecilie Røndbjerg Pedersen, Støvring, Christian Mark Bystrup, Skørping, Clara Møller Olesen, Nibe, Emil Bech Vink, Gl. Skørping, Emil Fredsted Dumont, Arden, Frederik Pind, Støvring, Frida Markmann Henneberg, Støvring, Ida Brandt-Pedersen, Arden, Kathrine Been Andersen, Terndrup, Kristian Kokholm, Støvring, Louise Emilie Salvesen, Svenstrup J, Mads Vagn Stegenborg Pedersen, Støvring, Mathilde Degn Nielsen, Ladelund, Matti Fischer Christiansen, Sørup, Mia Haldrup, Skørping, Nicolas Fyllgraf Jørgensen, Aalborg, Oscar Sten Jørgensen, Svenstrup J, Rasmus Ræbild Andersen, Støvring, Rasmus Valentin Jacobsen, Støvring, Rebecca Hansen, Haverslev, Sofus Welling Lindberg, Skørping, Tobias Lassen Kristensen, Kongerslev.

3.c:

Caroline Bie, Aalborg, Casper Benjamin Norspang, Støvring, Dimitri Alexander Berggren, Mariager, Emilie Godsk Hansen, Svenstrup J, Ida Springborg, Arden, Jonas Holm Posselt, Arden, Katja Elisabeth Nørgaard, Arden, Lasse Larsen, Terndrup, Lasse Skovsager Øster, Nibe, Laura Odgaard Christiansen, Arden, Liv Bjorholm Lyhne, Ll. Rørbæk, Magnus Jerup Svare, Støvring, Maria Dahl, Øster Hornum, Nicole Rank Nielsen, Byrsted, Nikolaj Grønhøj Thimm, Øster Hornum, Rasmus Borup Brendborg, Støvring, Rikke Thinggaard Ørtoft, Støvring, Sara Thomsen, Arden, Sarah Stegenborg Pedersen, Aalborg, Simon Snejbjerg Jensen, Støvring, Simone Kjærgaard Wielandt, Arden, Simone Fisker Henriksen, Arden, Simone Josefine Andersen, Gravlev, Sofie Kjær Rasmussen, Skørping, Sofie Schau Sørensen, Støvring.

3.d:

Christian Thorup Holt, Svenstrup J, Emil Dalgaard Moroder, Skørping, Emma Gade, Øster Hornum, Emma Kjær Andersen, Aars, Frederik Lykke Hansen, Gravlev, Frederik Tange Holmberg Holst, Gravlev, Johanne Skou Bisgaard, Aars, Karla Tranum Nielsen, Skørping, Katrine Trebbien Christensen, Hobro, Lasse Lodberg Isaksen, Skørping, Laura Kjærhauge Okkels, Skørping, Linnea Maria Jørgensen, Støvring, Louise Juul Pedersen, Hjeds, Marie Hejndorf, Svenstrup J, Mark Bloch Jensen, Støvring, Mathias Lyhne Lodberg Tengstedt, Skørping, Mathilde Thorbjørn Hansen, Aalborg SV, Nicole del Rocio Schmelling Ludvigsen, Støvring, Paula Andersen, Øster Hornum, Rasmus Bech Poulsen, Støvring, Sebastian Frederik Bisgaard Olesen, Arden, Sune Wittrup Guldbæk Nielsen, Svenstrup J.

3.e:

Adis Julardzija, Støvring, Anders Rask, Støvring, Benjamin Kollerup, Gravlev, Emma Markmann Henneberg, Støvring, Felix Baltazar Paulsen, Skørping, Iben Skott Andersen, Arden, Ideal Xhigoli, Støvring, Jeppe Laier, Svenstrup J, Kristian Boel Nielsen, Svenstrup J, Laura Grønborg Eskildsen, Svenstrup J, Lerke Sofie Carner Christensen, Aalborg, Linea Winkler Pedersen-Ulrich, Aalborg, Louise Toth Hansen, Støvring, Lærke Louise Nielsen, Hjedsbæk, Mads Blicher Hansen, Arden, Magnus Ravn, Skørping, Magnus Fogh Bakke, Svenstrup J, Marcus Skovhus Pedersen, Støvring, Mark Engelbrecht Bisgaard, Støvring, Mathias Røge Westergaard, Skørping, Mikkel Holm, Skørping, Nana Bjerregaard, Støvring, Nanna Louise Tarp Jensen, Arden, Nikolai Gamst, Svenstrup J, Ninna Hjortshøj Bach, Støvring, Patrick Juul Davidsen, Støvring, Rasmus Skannerup Kleis, Skørping, Sofie Bach, Støvring.

3.x:

Andreas Harbo Flyvbjerg, Rebild, Andreas Højgaard Hansen, Mjels, Anna Rask Lybek Jensen, Arden, Bjarke Brorsen Hebsgaard, Ferslev, Cecilie Godsk Bundgaard Christensen, Siem, Christian Lund Hasselgren, Støvring, Christian Porskrog Laier, Svenstrup J, Ellen Alice O’Connor Bak, Haverslev, Emil Rørbæk, Rold, Emil Alsholm Hundebøll, Støvring, Frederik Stær, Svenstrup J, Jacob Damsgård Fabricius, Øster Hornum, Jesper Overgaard Christensen, Gravlev, Jonatan Emil Kragelund Pedersen, Støvring, Julie Ørtoft, Støvring, Julie Rønnov Nielsen, Terndrup, Louise Nyrup Odgaard, Støvring, Mads Munk Nielsen, Støvring, Marcus Daugaard Kristensen, Støvring, Mikkel Østergaard Eriksen, Støvring, Nanna Frisgård Christensen, Rebild, Peter Larsen Skole, Arden, Silas Kastrup Dalsgaard, Skørping, Simon Kibsgaard, Støvring, Zacharias Tejg Krunderup, Gravlev.

3.y:

Amalie Færk, Svenstrup J, Andreas Clement Holmgaard, Svenstrup J, Anne Mette Larsen Møller, Støvring, Astrid Marie Schuldt Andersen, Skørping, Caroline Bagger Hosbond, Øster Hornum, Emilie Meldgaard Lyngbye, Suldrup, Emma Lange Simonsen, Hobro, Eva Sabine Kold, Skørping, Frederikke Birch, Skørping, Jeppe Andersen-Otte, Støvring, Jeppe Tang Severinsen, Støvring, Karl Bonde Torp, Hjeds, Katrine Jul Pedersen, Støvring, Klara Fredsbo Therkildsen, Aars, Kristina Juel Ladefoged, Hedegård, Laura Kronborg Larsen, Støvring, Line Jørgensen, Hjeds, Linn Hammer Sørensen, Aalborg, Marie Alstrup Nielsen, Skørping, Mathias Dalby Lorentzen, Skørping, Mathilde Aarup Pedersen, Støvring, Mike Nielsen Grøn, Stausgaard, Mikkel Abildsten Bøgh, Aalborg, Nanna Moesgaard Andersen, Skindbjerg, Nicholai Juul Pedersen, Hjeds, Rasmus Bod Olesen, Støvring, Sarah Lynggaard Christensen, Støvring, Simon Stadil Pinstrup, Skørping, Sofie Bak Christensen, Svenstrup J, Vivian Silke Nørgaard, Arden.

Del

Lukket for kommentarer

Denne webside benytter Cookies til at forbedre din oplevelse. Ved at bruge websiden accepterer du dette! Læs mere om dette

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close